Drzwi przesuwne na wymiar dostępne w Zamościu

Wbrew pozorom, garderoba w ogóle nie musi być ogromna, by móc swobodnie przechowywać w niej stroje i zachować stosowny porządek. Jednakowo dobrze możemy na nią przeznaczyć wnękę w ścianie w sypialni. Jeśli mamy zamiar odseparować garderobę od pokoju, możemy wstawić drzwi przesuwne.


Jak urządzić wnętrze garderoby?


Jak będzie prezentować się swoja garderoba, uzależnione jest głównie od tego, co będziemy w niej trzymać. Zależnie od rodzaju rzeczy, które posiadamy, powinniśmy podjąć decyzję, czy w swoich meblach powinno znajdować się wiele drążków z wieszakami, szuflad lub może półek. Dobrze jest też zastanowić się czy będziemy potrzebować więcej przestrzeni na przeróżne urządzenia, jak np. żelazko czy deska do prasowania.


Rewelacyjnym wyborem do niedużej garderoby jest kupno szafy na wymiar. Dzięki temu zwiększymy dostępne miejsce na odzież, jak i inne dodatki. Do małej garderoby warto zakupić meble na wymiar oferowane przez firmę Komandor, która produkuje ładowne szafy ubraniowe. Pojemna szafa narożna także jest rewelacyjnym wyborem oraz powiększy ilość miejsca na nasze rzeczy.


Drzwi przesuwne pozwolą zaoszczędzić miejsce


Dobrze jest także wstawić do swojej garberoby drzwi przesuwne, nawet gdy będzie to odzielne pomieszczenie. Pozwala to na zwiększenie dostępnej powierzchni użytkowej. Dzięki zastosowaniu drzwi przesuwnych zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest potrzebna do uchylenia tradycyjnych drzwi. Możemy wybrać gotowe rozwiązania lub na drzwi przesuwne na wymiar sprzedawane np. poprzez firmę Komandor.


Zadbaj o dobre oświetlenie


Należy mieć na uwadze, że właściwe meble w garderobie to nie wszystko. Należy zadbać również o oświetlenie. Niezwykle istotne jest, by promienie światła docierały do wszelkich półek oraz zakątków pokoju. Jeśli dysponujemy dużą powierzchnią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, powinniśmy też zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Najekonomiczniejszym rozwiązaniem są LED-y, szczególnie, że przyjmują one najróżniejsze formy oraz bez problemu możemy je zamontować tam, gdzie się tylko chce.


Nie zapomnij o dobrym lustrze


W garderobie nie powinno brakować także właściwego lustra. Nie tylko umożliwi ono nieograniczone przeglądanie się w trakcie wybierania właściwego ubioru, ale też zwiększy ono optycznie wnętrze. Jeśli nasza garderoba jest niewielka, warto wybrać lustro wiszące. W takiej sytuacji dobrze jest zdecydować się na nabycie szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowano lustro.

Więcej o ofercie marki Komandor przeczytasz na https://www.komandor.pl/zamosc/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.